8 Neznámé metody zpeněžení videí YouTube

YouTube je druhým největším vyhledávačem po Googlu s více než 2 miliardami aktivních uživatelů a 500 hodinami videí se nahrává na YouTube. Přibližně diváci stráví 11m 23s na YouTube. Více než 70 % zhlédnutí youtube pochází z mobilu.

Zdá se, že více tvůrců videa YouTube již rozpoznalo, jak vydělat peníze na platformě YouTube se svými videi. Na základě průzkumu YouTube generuje příjmy ve výši 16 až 25 miliard dolarů ročně, což je výrazně z reklam. Pokud se chcete stát youtuberem? No, je to mocný nápad. A pomůžeme vám poskytnout další podrobnosti o vaší kariéře na YouTube. V této příručce zcela pomáhá vědět, jak vydělat peníze na YouTube.

1. Přidejte affiliate odkazy na YouTube

Affiliate odkazy jsou robustnější příležitostí vydělat peníze na kanálech YouTube. Odkazy poskytují nabídky pro podrobné výukové programy a podrobné recenze produktů. Sdílení těchto přidružených odkazů na vašem kanálu YouTube se mírně podobá marketingu vašich odkazů na vašem blogu. Takže bys to neměla přehánět. Nezapomeňte, že publikum bude tyto odkazy sledovat, když vašemu zdroji důvěřuje.

Vybudovat důvěru s publikem není snadná práce. Pomozte jim vyřešit konkrétní problémy a dát řešení. A můžete nahrávat videa, která nabízejí řešení, která jste dříve sami zdatně měli.

2. Staňte se vlivem YouTube

Každý youtuber zná důležitost toku příjmů. Jako youtuber máte mnoho způsobů, jak vydělat peníze na YouTube. Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze z reklam, přidat členství v kanálu, zvýšit počet zobrazení a banner Google Adsense.

YouTube povoluje videa, reklamy nebo cokoli na základě pokynů. Než se stanete influencerem YouTube, musíte dodržovat některá pravidla a některé požadavky jsou nezbytné pro spuštění. Pravidla reklam YouTube, máte minimálně 4000 hodin sledování videa a za posledních 12 měsíců máte pro svá videa 1000 odběratelů.

3. Postupujte podle seo metod YouTube

Existuje mnoho strategií YouTube pro posílení vašich videí. Mnoho vlivových lidí na YouTube však tyto strategie zapomíná používat. Tento proces je nejvýhodnějším procesem pro hodnocení videa a získání více odběratelů pro váš kanál. Zlepšování lajků, komentářů, sdílení a doby sledování jsou nejlepší symbolické metody pro vylepšení kanálu a pomoc při vydělávání peněz na YouTube.

Dokonalý výzkum klíčových slov je důležitější pro zlepšení vašich videí. Přemýšlejte však jinak na základě toho, co publikum hledá na YouTube. Přidejte do názvu videa, značek videa a popisu videa vysoká a účinná klíčová slova.

Zde je 5 sektor hodnocení YouTube SEO

  • Délka videa
  • Měření CTR ve vyhledávání na YouTube
  • Poměr to se mi líbí a nelíbí se mu
  • Počet odběratelů
  • Komentáře k vašim videím

4. Vyděláte peníze na YouTube na základě fanoušků

Při vytváření obsahu přemýšlejte o cílovém okruhu uživatelů, vaše videa musí přilákat vaše publikum a být informativní. Takže máte šanci získat více odběratelů vašich videí. Jakmile vytvoříte obrovskou fanouškovskou základnu, povzbuďte je, aby financovali váš kanál YouTube tím, že se připojíte k členství v kanálu, a chatujte soukromě – tato metoda pomáhá vydělat více.

Tipee je například jednou ze služeb, které vám nabízejí kombinaci jednorázového dárcovství a opakovaného. Ziskové a neziskové kanály využívají tohoto financování fanoušků se svými diváky, aby udržely své video operace v chodu.

5.Staňte se vlivem na Amazonu

Nejlepší a rychle rostoucí technikou je program amazonských influencerů. Tento program nabízí maximalizaci vaší značky na sociálních médiích, zejména na YouTube. S doporučeními Amazonu můžete na YouTube vydělat peníze za svou práci.

Jakmile se připojíte k tomuto programu, znáte podrobnosti o tom, co děláte & ne; produkty doporučíte a zkontrolujete a prostřednictvím přidružených odkazů oslovte své publikum nákupem na Amazon. Když vaši uživatelé kliknou a vytvoří nákup Amazonu, dostanete provize pravděpodobně 8-10% ceny produktu. Tento program není otevřen všem. Je založen na počtu odběratelů a dalších metrikách. Po ověření můžete program spustit.

6. Hacer embudo de marketing de YouTube
Debe optimizar su canal para la motivación de ventas. Por lo tanto, selecciona tu nicho, colabora con tu socio de YouTube y comienza a planificar tu embudo de marketing. YouTube es la forma más fácil de compartir tu mensaje, pero si quieres ganar más dinero usando YouTube simultáneamente con un blog. De esta manera, está recopilando más direcciones de correo electrónico y vendiendo más productos a su base de fans.

Por ejemplo, si escribes un blog sobre un producto afiliado sobre cómo recomendar, reutilizar el contenido y crear un conjunto de vídeos de YouTube en la publicación. A continuación, envía a tu audiencia desde YouTube y vuelve a tu blog y enlaces de afiliados para crear lectores de blogs y ganar comisiones por cada lector.

7. Zisk z červených odběratelů YouTube

YouTube Red nabízí uživatelům zaplatit $ 9.99 bez prohlížení reklamy YouTube. I s metodou bez reklam budou tvůrci obsahu vytvářet peníze a vytvářet 55 % příjmů na základě doby sledování. Tímto můžete zvýšit snížené sazby CPM nebo zvýšit červenou YouTube.

S YouTube Red slouží vaše faktory zapojení jako důležitá záležitost. Zkontrolujte tedy youtube analytics a zobrazte si statistiky videa, jako je čas sledování, zapojení videa a další. To je další způsob, jak můžete vydělat peníze na YouTube.

8. Placené sponzorství

Placené sponzorství je nabídka vydělat peníze na YouTube. Tato metoda funguje pro marketéry, aby zaplatili a zmínili svůj produkt ve vašich videích. Ale nikdy to není nejjednodušší způsob, jak se začít předhazovat společnostem. A abych byl upřímný k vám a vašemu publiku – je těžké dosáhnout cíle.

Pak byste měli propagovat tento produkt na všech svých sociálních médiích, ukázat jim, jak se používá, účel značky, a úspěšně sponzorovat produkt. Jen se ujistěte, že společnosti, které vyhledáváte, vytvářejí smysl pro obsah, který produkují.

Závěr

YouTube je nejlepší ovlivňující platforma na světě. A se všemi výše uvedenými body můžete vidět, že existuje mnoho způsobů, jak můžete vydělat peníze na YouTube pro sebe. Hlavním klíčem k úspěšnému ovlivňování YouTube je konzistentní vytváření kvalitního obsahu. Všechna videa nebudou ukvapeně úspěšná, ale v dlouhodobém horizontu z toho dostanete to nejlepší a vyděláváte peníze na YouTube, i když spíte.

Updated: February 25, 2021 — 11:46 pm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *