Jak vydělat peníze s affiliate marketingem na Pinterestu

Existují určité pochybnosti o schopnostech Pinterestu generovat peníze, nicméně vydělávání peněz s tímto sociálním médiem je v dnešní době docela možné. Je proto čas změnit názor na tuto platformu, protože to není jen síť pro sdílení fotografií. Může se stát vaší osobní propagační tabulí.

Jedním z nejběžnějších způsobů, jak vydělat peníze na Pinterestu, je prostřednictvím partnerského programu se značkami. Začátečníkům se může zdát, že je to obtížný úkol, ale vše je velmi jednoduché a příště objevíte nejlepší tipy a strategie.

Proč musíte na Pinterestu zastavit svou volbu

Pinterest je moderní vizuální vyhledávač, který se používá k rozhodování o nákupu. Počet uživatelů dosáhl 335 milionů měsíčně. Většina uživatelů tohoto webu jsou ženy a používají tuto platformu k rozhodování o stravě, oblečení, interiérovém designu a o tom, kam jít odpočívat. Taková platforma se stává atraktivním místem pro affiliate marketing.

Každý ví, co je přidružený program a že propagace odkazů partnerů vyžaduje spoustu času a dovedností. Musíte psát recenze, užitečné články a tak dále. Pinterest usnadňuje celý tento proces. Stručně řečeno, musíte vytvořit atraktivní pin s affiliate odkazem. Zní to jednoduše, že? Níže se dozvíte o třech hlavních způsobech affiliate marketingu Pinterestu.

Tipy, než začnete na Pinterestu vydělat peníze pomocí partnerského programu

Pokud jste si položili takovou otázku jako “jak vydělat na Pinterestu”, pak jste s největší pravděpodobností na tomto webu noví. Než začneme zvažovat hlavní tipy, musíte udělat následující:

 • Registrace a shromažďování publika: Definujte svůj výklenek, ve kterém chcete prodávat produkty nebo služby. Můžete mít například rádi cukrovinky a v této oblasti toho víte hodně. Takže musíte definovat cílové publikum. Pokud budeme následovat příklad, pak jsou s největší pravděpodobností ženy vaším cílovým publikem. Vytvořte si profil a vytvořte desku, která přiláká ženy, které mají zájem o vaření.
 • Vyberte si společnost pro affiliate marketing na Pinterestu: Vyzvedněte si společnost na základě zájmů publika. Nabídněte společnostem spolupráci a uveďte statistiky svého účtu. Mimochodem, pokud vaše rada získá velký počet předplatitelů, pak vás takové společnosti mohou najít samy.
 • Pomocí nástrojů můžete zkrátit adresy URL. Například taková aplikace Bitly umožňuje zkrátit adresy URL odkazů a také sledovat jejich aktivitu. Jak chápete, budete vědět, kolik kliknutí bylo na vašich pinech.

3 nejlepší tipy, které budou určitě fungovat

Nyní se podívejme na nejjednodušší, ale nejúčinnější způsoby propagace affiliate odkazů na tomto webu. Poté, co jste se řídili předchozími tipy, je čas začít budovat základy pro úspěšné výdělky pomocí partnerského programu.

1. Nezapomeňte přidat odkaz partnera do pinu

 • Pokud již kód PIN máte, stačí jej upravit a přidat požadovaný odkaz.
 • Vytvořte nové piny a nezapomeňte k nim vždy přidat odkazy.
 • Nezapomeňte vytvořit vysoce kvalitní a atraktivní fotografii produktu.
 • Vytvořte text, který vysvětlí, co je tento produkt a proč by si ho odběratelé měli vybrat.
 • Pokud produkt není fyzický, vytvořte návrh nebo odpovídající obrázek pro propagaci služby.
 • Přidejte příslušná klíčová slova.
 • Nezapomeňte uvést, že používáte affiliate odkaz.

2. Restartujte provoz blogu

Pokud již propagujete svůj affiliate program prostřednictvím blogů nebo sociálních médií, je čas použít Pinterest ke zvýšení potenciálního zákaznického provozu. Můžete použít články, které již máte, pokud jsou populární.

 • Vyberte si z 5 až 10 úspěšných publikací.
 • Najděte obrázky, které odpovídají každému existujícímu příspěvku.
 • Vytvořte nové špendlíky a propojte je s těmito příspěvky.

3. Objevte příslušné skupinové desky pro zvýšení počtu kliknutí

Je to vynikající způsob, jak oslovit velké množství uživatelů, ale je zde úskalí, které byste si měli být vědomi. Jde o to, že mnoho skupinových desek neumožňuje umístění kolíků tam, kde je affiliate odkaz. Před připojením k těmto deskám si pečlivě přečtěte pravidla.

Dále je vaším úkolem najít desky, které odpovídají vašim jednotlivým. Je tu malé tajemství, aby hledání bylo účinné. Najděte blogery ve svém výklenku a připojte se k jakýmkoli deskám, které mají. To vám ušetří čas a najde desky, které vyhovuje vašim individuálním potřebám.

Tato metoda vyžaduje čas, protože musíte počkat na schválení. Také se pokuste odeslat žádosti co nejvíce skupinám, takže z 10 desek vás může schválit méně než polovina. To je v pořádku! Buďte trpěliví a udělejte si čas.

Poslední myšlenky

Nyní jste přesvědčeni, že Pinterest je víc než jen místo pro zkoumání nápadů nebo sdílení fotografií. Toto je místo, které vám umožní generovat další příjem. Nepochybně to nejsou všechny způsoby, jak vydělat peníze, ale mohou být bezpečně považovány za základní a nejjednodušší, které jsou ideální pro ty, kteří jsou zcela noví jak v Pinterestu, tak v affiliate marketingu. Můžete to snadno zkontrolovat v praxi. Neztrácejte čas a vydělávejte své první peníze právě teď.

Updated: February 19, 2021 — 9:49 am

2 Comments

Add a Comment
 1. a co jeho použití ke generování provozu pro blogy?

 2. Díky, že ses o to podělil. Milujeme tě

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *