Jak propagovat svou malou firmu pomocí online webináře

Propagace vašeho podnikání prostřednictvím online webináře je jednou z osvědčených metod, jak zvýšit viditelnost pro vaši malou firmu. A jako majitel malé firmy možná přemítáte o různých aspektech, které vám mohou pomoci zvýšit dosah, zájemce a prodej vašeho podnikání, a pak si jako možnost představte firemní webinář.

V dnešní době se webináře staly vysoce účinným nástrojem pro komunikaci s cílovým publikem. V této éře založené na technologiích nabízejí online webinářové platformy podnikům a podnikatelům možnost efektivně komunikovat s potenciálními i stávajícími zákazníky. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších a nejlepších 10 interaktivních kroků, které vám pomohou propagovat vaše malé podnikání prostřednictvím webináře.

1. Kvalitní interakce

Při provádění webináře můžete lépe pochopit přesný důvod, proč jsou důležité dobré a kvalitní interakce. Takže než začnete s webinářem, ujistěte se, že máte správnou interakci mezi vámi a posluchači. Existuje mnoho překážek, jako jsou problémy se sítí, špatná konektivita, problémy s počasím atd. Přesto, abyste uspěli, musíte být stabilní navzdory svým rozdílům.

2. Vyberte si správnou platformu

Pokud jde o online webináře, je toho hodně, co můžete použít. Pomohlo by však, kdybyste si vybrali nástroj, který má menší technické potíže, a každý by mohl efektivně uchopit body. V takovém případě si můžete vybrat některé z nejlepších webinářových nástrojů. Pokud je vaše publikum menší než 250-500, můžete pokračovat s webovými platformami sociálních sítí, jak se Google setká, Zoom, Skype atd. Zatímco, pokud jsou lidé více kolem čtyřmístných číselných hodnot, nejlepší možností je pracovat na webinářovém softwaru, jako je Easy Webinar, Webinar Jam, YouTube žije a tak dále.

3. Vyberte relevantní téma

Místo výběru nějakého běžného tématu si můžete vybrat téma, které je relevantní pro vaši firmu. A můžete si to spojit se svým publikem. Například jako malý podnik můžete vytvořit webinář o affiliate marketingu a něco o něm naučit. V pozdějších částech webináře můžete vyzváni publikum, aby se k vám připojilo jako přidružená společnost. Díky tomu z toho mají prospěch obě strany. S rozumným platem můžete získat pomoc přidružených společností a zvýšit své prodeje, nakonec vaše podnikání ohromně roste.

4. Zapojte se do e-mailového marketingu

Když se účastník zaregistruje do vašeho webináře, nezapomeňte mu to připomínat častěji. Za stejným způsobem se k nim můžete připojit prostřednictvím e-mailových zpravodajů a po registraci odeslat potvrzovací e-mail. Jen pár dní předtím můžete poslat krátkou poznámku o webináři. Těsně před začátkem semináře, možná hodinu před tím, můžete sdílet odkaz na pozvánku. Na začátku se můžete představit a tam dostanete bezplatnou reklamu a povědomí o značce.

5. Udržujte své publikum zapojené

Během webináře se ujistěte, že se vaši účastníci nenudí. Chcete-a) se s tím vypořádat, musíte upoutat pozornost publika. Chcete-li toho dosáhnout, je efektivní pokračovat v některých hrách, zábavných sezeních nebo aktivitách mezi webinářem. Toto malé cvičení bude mít pozitivní dopad na mysl účastníků a také jim dává možnost cítit se uvolněně a užít si jízdu.

6. Propagujte svůj webinář

Může to znít trochu jinak. Ale ano! to je také důležité. Pokud chcete propagovat své podnikání prostřednictvím webináře, možná budete muset propagovat i svůj webinář. K tomu můžete použít sílu sociálních médií. Propagujte nedávné semináře na svých sociálních médiích a na domovské stránce vašeho webu. Musíte také vytvořit správnou strategii digitálního marketingu, používat správná klíčová slova a zveřejňovat bezplatné reklamy.

7. Poskytnete bezplatnou elektronickou čtečku

Na konci webináře můžete všem účastníkům sdílet E-čtečku (E-knihu). Kniha by měla být informativní o tom, o čem jste diskutovali během semináře. Většina lidí si vždy přeje mít referenční a podrobnou poznámku k diskutované otázce. Jistě, pokud můžete pracovat na tomto kroku, budete mít své podnikání povýšeno na vysoké úrovni. Na některých stránkách můžete inzerovat své produkty a služby. Můžete zahrnout své kontaktní údaje a vše o vaší společnosti. Nějak je to jako povýšení zdarma.

8. Rozhovory s hosty

Zde host talk znamená, že si můžete domluvit schůzku s nějakým nano, mikro nebo makro influencerem a požádat je, aby účastníky felicitoval několika řádky. Pokud můžete investovat trochu částky, můžete použít tento krok. Jinak je v pořádku přeskočit. Je to však jeden z účinných způsobů propagace vašeho webináře a podnikání, protože z této metody nakonec dostanete dobrý výsledek.

9. Nabídněte slevy a bonusy

Během semináře, jako obchodní sektor, jim můžete nabídnout bonusy a nabídky na vaše nejnovější produkty. Stejně jim můžete nabídnout kuponový kód a udělat z něj omezený časový prodej. V takovém případě budete mít vysoký provoz a vaše prodeje se zvýší s vyšší propagací v tomto krátkém časovém období.

10. Relace otázek

Nakonec můžete mít relaci, kde můžete vyřešit dotaz účastníka. To učiní váš webinář efektivnějším a know-itledgable. Účel různých lidí, kteří se připojí k vašemu obchodnímu semináři, bude uspokojen. Tím se stanete jedním z tak populárních podniků s dobrou interakcí se zákazníky.

Závěrečné myšlenky

Po všech výše uvedených deseti způsobech můžete snadno propagovat své podnikání prostřednictvím webináře. Vše, co musíte udělat, je udělat to s dokonalostí. Šťastný růst!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *