Deset nejlepších cestovních kanceláří a webových stránek v Nigérii (Lagos & Abuja)

Jako Nigerijec máte na výběr širokou škálu cestovních kanceláří. Tyto platformy lidem tak usnadňují rezervaci cestovního letu nebo letenky do svých destinací z pohodlí svých domovů. Navíc rezervace vaší dovolené u cestovní kanceláře je mnohem levnější než přímo. Je bezproblémové, bezpečné a snadné pro všechny používat platformy k rezervaci své další profesní destinace.

V tomto článku vám dnes ukážeme deset nejlepších cestovních kanceláří v Nigérii, které se mohou postarat o všechny vaše cestovní služby a itinerář. Tyto agentury vám mohou rezervovat let, provést rezervaci za vás, zajistit pronájem auta, které vás odveze na letiště nebo z letiště, zajistit vaši mezinárodní nebo místní dovolenou, pomoci vám s cestovní dokumentací, vízovou asistencí, řízením firemních a skupinových cest a mnoho dalšího.

V Nigérii je samozřejmě více než deset cestovních kanceláří. Ve skutečnosti jich mohou být stovky, ale ne všem se dá věřit, a proto jsme pro vás tento seznam připravili.

1. TravelStart (Začátek cesty)

Travelstart, pravděpodobně nejlepší online cestovní kancelář, působí v Nigérii již dlouhou dobu a miliony cestujících jí důvěřují, že pro ně zařídí cestování. Platforma vám umožní porovnat a rezervovat nejlepší lety, které existují, hledat vhodné obchodní a rekreační cesty, pronajmout si auto a najít nejlepší možnosti ubytování. Webové stránky Travelstart vám umožní najít nejnižší tarify na trhu a můžete platit stejně bezpečně online pomocí visa, PayPal, MasterCard a dalších.

Webové stránky: Travelstart.com.ng

2. Travelbeta

Travelbeta je jednou z předních cestovních kanceláří Nigerijců pro Nigerijce. Společnost byla založena nigerijským podnikatelem Onyekou Akumah a sídlí v Lagosu. I když travelbeta spolupracuje s mezinárodními i místními partnery, zaměřuje se na to, abyste našli ty nejlepší prázdninové balíčky pro vaši společnost, rodinu, páry nebo jako sólo cestovatele. Společnost má dobré postavení pro poskytování výjimečných online cestovních služeb a nabízí vám jedinečný a kvalitní zážitek, který pravděpodobně nikde jinde nedostanete.

Webové stránky: travelbeta.com

3. Wakanow

Wakanow byla spuštěna v roce 2008 jako vůbec první nigerijská online cestovní kancelář, která pomohla překlenout mezeru a odstranit překážky a nedostatky, kterým čelí cestovní průmysl v zemi. Platforma velmi těžila z mistrovství světa ve fifa 2010, které se konalo v Jižní Africe, protože to byla jedna z online cestovních kanceláří, která návštěvníkům nabízela kvalitní ubytování, dotazy na let a půjčovnu aut. Dnes se Wakanow stal jedním z předních cestovních webových stránek nejen v Nigérii, ale i ve světě, s kancelářemi v Nigérii, SAE, Velké Británii, Ghaně a Spojených státech. Agresivně se snaží otevřít kanceláře ve všech afrických zemích.

Webové stránky: wakanow.com

4. Cestovní

Travelden poskytuje některé z nejlepších exkluzivních online cestovních služeb, včetně rezervace a dotazů na let, pomoci s vízy, cestovního pojištění, rezervace hotelů a mnoha dalších. Travelden se v průběhu let stal jednou z nejlepších cestovních kanceláří v Nigérii.

Webové stránky: travelden.com

5. Icarrygo

I když je Icarrygo pro mnohé neznámé, je jednou z nejdůvěryhodnějších online cestovních kanceláří v Nigérii a nabízí některé z nejlepších cestovních balíčků, které pravděpodobně nikde jinde nenajdete. Mezi služby světové úrovně, které nabízejí, patří vnitrostátní lety, mezinárodní lety, domácí hotely, mezinárodní hotely, zájezdy a prázdniny, půjčovna aut, výletní plavby a další.

Webové stránky: icarrygo.com

6. Boží moctravels

Gods Power Travel Agency byla založena v roce 1994 a je jednou z nejstarších cestovních kanceláří v Nigérii. Společnost je jedním z akreditovaných prodejců cestujících iata a cestovních kanceláří, která nabízí služby s moderními telekomunikačními zařízeními. Gods Power Travel Agency se pyšní jednou z předních cestovních platforem v Nigérii s košem služeb navržených tak, aby vyhovovaly široké škále cestovních potřeb pro firemní organizace, jednotlivce a další instituce.

Webové stránky: godspowertravels.com

7. Aeroport Cestování a zájezdy

Aeroport Travels and Tours Limited je plnohodnotná společnost pro správu cestování se sídlem v Lagosu v Nigérii. Společnost se zaměřuje na poskytování nejlepších online cestovních zážitků zákazníkům. Společnost nabízí nejnižší letenky na trhu, zajišťuje firemní a služební cesty na semináře nebo konference, zajišťuje hotelové rezervace, organizuje vzdělávací zájezdy a výlety pro klienty, poskytuje vízovou podporu a poradenství a letištní protokol, který zahrnuje před check-in, setkání a pozdrav, manipulaci se zavazadly, jakož i celní a imigrační formality.

Webové stránky: aeroporttravels.com

8. Jolie Global Travels and Tours Ltd.

Jolie Global Travels Tours Limited se pyšní jednou z předních cestovních webových stránek v Nigérii. Společnost poskytuje služby, jako je zpracování a pomoc při vízech a imigraci, balení dovolených a zájezdů, poradenství v oblasti zahraničního vzdělávání, dokumentační služby, cestovní pojištění, firemní a skupinové cesty, vývojová a jazyková překladatelská služba, prodej letenek a rezervace hotelu.

Webové stránky: joliewaka.com

9. Zenith Travels and Tours s.r.o.

Zenith Travels a Tours Limited nabízejí online cestování pro nigerijské cestovatele již několik let. Mezi jejich služby patří cestovní pojištění, lodní výletní služba, půjčovna aut, půjčovna autobusů, prázdninové balíčky, konference a veletrhy, prodej jízdenek a rezervace, správa akcí, imigrace a protokol, stejně jako vízové poradenství.

Webové stránky: zenithtravelgroup.com

10. Ashton a Dave Travels a Holidays Ltd.

To je také jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Nigérii. Společnost nabízí služby, jako jsou cestování, prohlídky a balení, správa vozového parku, hotelové a protokolové služby.

Webové stránky: ashtondavetravels.com

Závěr

Cestovní kanceláře sdílené v tomto článku jsou důvěryhodné a spolehlivé a jsou v pohostinství po mnoho let. Existuje spousta výhod využití cestovní kanceláře při plánování dovolené nebo služební cesty. Ve většině času vám mohou pomoci dosáhnout míst, která byste neměli, kdyby nebylo cestovní kanceláře.

Zřeknutí se odpovědnosti: Toto je pouze naše upřímná recenze cestovních kanceláří v Nigérii, nemáme žádnou příslušnost ani nic s žádnou z výše uvedených agentur.

Updated: February 18, 2021 — 11:53 pm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *